O nas

Jesteśmy filią działającej z sukcesem od 2004 roku firmy K.M.K. Okna, która na rynku województwa wielkopolskiego jest niekwestionowanym liderem swojej branży.

Nasza kadra to profesjonalny i nie bojący się wyzwań zespół ludzi nastawionych na solidne wykonywanie swojej pracy.
Zadowolenie klienta jest dla nas wartością bezcenną.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną paletę produktów, zarówno z kategorii premium jak i o standardzie podstawowym. Codzienne współdziałanie opieramy na producentach z wieloletnim doświadczeniem, będącymi liderami swoich specjalizacji z pewnym polskim kapitałem.
Celem prowadzonej przez nas działalności jest kompleksowa obsługa budynków i lokali w kontekście szeroko rozumianej stolarki otworowej. Proponujemy sprzedaż oraz montaż okien z PVC, drewna i aluminium; drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz bram garażowych; rolet, żaluzji, markiz i parapetów.

Gwarancją proponowanych przez nas usług jest nasze wieloletnie doświadczenie.

Sprawdźcie nas w praktyce! Satysfakcja gwarantowana

Proponujemy Państwu systemy i drzwi tarasowe HS, HST, PAS, HKS, podnoszono – przesuwne, uchylno – przesuwne, odstawno – przesuwne z takich materiałów jak: PVC (PCV), drewniane i aluminiowe. Systemodawcami tych produktów są Veka, Aluprof, Brugmann, Salamander i Drutex.
Posiadamy w sprzedaży również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, stalowe i drewniane, aluminiowe i z PVC (PCV), wsadowe i nakładkowe, ramiakowe i płytowe (plaster miodu). Naszymi partnerami są marki takie jak Wikęd, Erkado, Adam, DRE, Porta, Verte, Pol-skone, Invado, Gerda i Dako.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety, osłony oraz przesłony zewnętrzne naokienne i elewacyjne, natynkowe, podtynkowe i nadstawne, screen i fasadowe (Portos).

W menu mamy również rolety wewnętrzne, osłony poziome i pionowe, materiałowe wolnowiszące oraz dzień / noc; żaluzje drewniane i aluminiowe, plisowane (plisy) i przesłony rzymskie, jak również moskitiery (Anwis, Hanarol).
Znajdziecie u nas także bramy segmentowe i rolowane, do domów jednorodzinnych i przemysłowe, rozwierne, uchylne i panelowe (Wiśniowski).
Nasz salon znajduje się na warszawskim Zaciszu, którego bezpośrednimi sąsiadami są Marki, Ząbki, Zielonka, Łomianki czy Białołęka. Obszarem naszych usług jest cała Polska, ale w szczególności Warszawa i jej okolice tj. Kobyłka, Wołomin, Rembertów, Sulejówek, Wesoła czy Babice. Nasi interesanci zamieszkują takie dzielnice jak Targówek, Brudno, Praga czy Bielany.