Systemy tarasowe

Systemy tarasowe to idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie przestrzeń i komfort, którym zależy na najwyższej jakości wykonania oraz nowoczesnym designie. Charakteryzują się modnymi w ostatnim czasie przeszkleniami o dużych powierzchniach i gabarytach. Tworzą niepowtarzalną przestrzeń, dzięki której do wnętrza dostaje się więcej naturalnego światła, a domownicy mogą w pełni cieszyć się otaczającą ich przyrodą.
Pomimo dużych gabarytów pracują bezgłośnie, są łatwe w obsłudze i gwarantują swobodny dostęp na taras, balkon, czy do ogrodu. Niezastąpioną zaletą części tych systemów jest niski próg aluminiowy, będący dużym udogodnieniem dla dzieci, starszych domowników, czy osób niepełnosprawnych.
Specjalna konstrukcja, zastosowane pakiety szybowe oraz poprawny montaż sprawią, że drzwi tarasowe doskonale ochronią przed stratami ciepła, zapewniając komfort wewnątrz pomieszczenia. Charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami w zakresie izolacyjności termicznej i akustycznej.
Dla zaprezentowania Państwu tych rozwiązań technicznych zadbaliśmy o odpowiednią ekspozycję w naszym salonie. Wizyta w naszym salonie niewątpliwie ułatwi podjęcie decyzji o zakupie drzwi tarasowych.
Serdecznie zapraszamy.
Proponujemy Państwu systemy i drzwi tarasowe HS, HST, PAS, HKS, podnoszono – przesuwne, uchylno – przesuwne, odstawno – przesuwne z takich materiałów jak: PVC (PCV), drewniane i aluminiowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo marki takie jak Dako, Veka, Aluprof, Brugmann i Salamander (Drutex).

Sprzedaż montaż systemy tarasowe drzwi tarasowe Warszawa i okolice.