Bramy

Pomiar i montaż

Pomiaru i montażu bramy możemy dokonać w gotowym garażu, z wykończoną elewacją zewnętrzną oraz tynkami wewnątrz.Umozliwia to jej wybór, zakup lub wymianę w każdym mozliwym i dogodnym dla nas momencie. sprzedaż montaż wymiana bramy garażowe warszawa

Przy budowie nowego domu warto zastanowić się jednak nad zakupem bramy już we wstępnych etapach planowania stolarki otworowej. Pozwoli nam to na dopasowanie całości do indywidualnego charakteru budynku przez wspólne zaprojektowanie okien, drzwi, bramy i rolet.

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia oraz z doświadczenia współpracujących z nami architektów oraz dekoratorów wnętrz doradzamy naszym klientom optymalne rozwiązania już na etapie projektowania ale równiez na etapie bydowy i wykończenia.
A jakie funkcje praktyczne spełnia brama garażowa?
Musi zapewniać komfort użytkowania – swobodnie się zamykać, otwierać i niezawodnie działać.
Powinna gwarantować bezpieczeństwo – chronić przed nieproszonymi gośćmi.
Brama tworzy izolację termiczną i akustyczną – utrzymuje ciepło wewnątrz, chroni przed wilgocią, hałasem i zimnem z zewnątrz.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy w stanie spełnić wymagania każdego klienta.
Proponujemy Państwu bramy segmentowe i rolowane, do domów jednorodzinnych i przemysłowe, rozwierne, uchylne i panelowe. Naszymi partnerami są marki takie jak: Dako, Wiśniowski, Portos i Hormann.

 

Sprzedaż montaż bramy garażowe Warszawa i okolice.