Montaż

Aktualnie na rynku funkcjonuje mnóstwo technologii montażu okien, drzwi, rolet czy bram. Jednak sposoby jego wykonania są zawsze tylko dwa: prawidłowy i nieprawidłowy.
Konsekwencje tego drugiego spadają z reguły na ostatecznego odbiorcę (inwestora), który często nieświadomie i przez długie lata boryka się z jego skutkami.
Wniosek jest następujący: nawet najlepszy i najdroższy produkt, jeśli zostanie źle zamontowany nie zapewni komfortu użytkowania, a w przyszłości może generować straty.
OknoStacja stawia na wykwalifikowanych pracowników posiadających branżowe wykształcenie, po przebytych szeregach szkoleń w zakresie oferowanych usług, a przede wszystkim z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlano wykończeniowej.
W celu potwierdzenia naszych kwalifikacji, przedstawiamy Państwu sposób trójwarstwowego montażu okien (tzw. „ciepłego montażu”), czyli trwałego i skutecznego uszczelnienia miejsc osadzenia okien w ościeżu. Użycie paroizolacyjnych taśm okiennych to aktualnie najskuteczniejsza metoda zabezpieczenia warstwy piany poliuretanowej przed przenikaniem wilgoci z otoczenia. Tylko sucha warstwa piany posiada odpowiednie parametry izolacyjne i akustyczne.
sposoby montażu
Jeżeli chcecie Państwo zobaczyć więcej, zapraszamy do naszego salonu, w którym znajduje się ekspozycja prezentująca wyżej wymienioną metodę.
Zapraszamy również do zakładki nasze realizacje, które przedstawiają tylko autentyczne zdjęcia prezentujące wykonane przez nas montaże, bez jakiejkolwiek korekcji czy stosowania photoshopa.
Sprawdźcie nas w praktyce! Satysfakcja gwarantowana.